Jak często zdradzamy z powodu nudy w związku? Czy bardziej zdradzają kobiety czy mężczyźni? I czy można coś na to poradzić?
Początki związków zawsze są fascynujące, pełne nowych doznań, wrażeń, uniesień i przygód. Z czasem jednak wszystko zaczyna być codziennością, wkrada sie monotonia i brak zainteresowania drugą osobą. O ile na początku panowie chętnie sprawiali niespodzianki swoim partnerkom i starali sie je zaskakiwać, o tyle w późniejszym etapie przestają sie tym wykazywać. Prawdopodobnie wynika to z odczucia, że juz zdobyli swoją "zdobycz" i nie musza sie dalej starać. Okazuje sie jednak, że kobieta potrzebuje tego cały czas, ponieważ jak wynika z wielu przeprowadzonych ankiet, kobiety często zdradzają swoich partnerów z powodu nudy w związku!!

Nuda w związku nie dla kobiet
Większość kobiet, które zdradzają swoich mężczyzn przyznało, że zrobiły to z powodu codziennej, nudnej monotonni związku. Szukają w ten sposób wrażeń, odmienności, nowych podniet a także potwierdzenia własnej wartości. Bo jakże wspaniałym dla kobiety jest zobaczyć błysk w oczach mężczyzny i odczuć, że uważa ją za piękną. Tego brakuje w związkach z długoletnim stażem, gdzie mężczyzna przestał patrzeć na kobietę "w ten sposób", przestał ją pożądać wzorkiem i taktuje ją jako codzienną część życia (co jest ważne), ale nie pokazuje przy tym koniecznych dla kobiety emocji fascynacji. A jak sie okazuje, kobieta potrzebuje czuć sie piękna w oczach swojego partnera. Potrzebuje też nowych przygód, nowych wyzwań, a o to również trudno w stałym, wieloletnim związku.

Kobieta potrzebuje emocji
Emocje dla kobiet są jak woda dla kwiatów - bez nich usychają. Nie wystarczy, że mężczyzna wróci z pracy, połozy wypłatę na stole, zje kolacje i pójdzie z żona czy partnerką do łóżka. Kobieta to zbiór hormonów i emocji - dlatego trzeba je zaspokoić coraz to nowymi rzeczami. To nieco jak z dzieckiem, któremu nudzą sie zabawki. Nie jest to ani złe, ani dobre, po prostu takie jest i trzeba umieć sie z tym obchodzić. Dlatego warto zabrać kobietę na skok na bungee i pójść na szaloną zabawę, gdzie uwolniona zostanie adrenalina. Można zabrać partnerkę na uroczą wycieczkę z góry czy nad morze, gdzie odczuje klimat piękna przyrody. Można nawet rozsypać płatki róż kierujące do sypialni, aby podsycić atmosferę namiętności. Zatem drodzy Panowie - dbajcie o takie rzeczy, aby Wasze kobiety nie musiały szukać sobie innych doznań. Bo faktem jest, że jeśli kobieta będzie zaspokojona to nie będzie miała potrzeby uciekania sie do romansu z powodu nudy.

Nuda a mężczyźni
A czy panowie zdradzają z powodu nudy? Tak, tez, ale znacznie rzadziej. Panowie mają inne powody, dla których romansują, ale o tym, w innym artykule.